RB060L-40DDTE25 — Fast / Ultrafast Diode, 40 V, 2 A, Single, 500 mV, 70 A
Illustrative purposes only
RB060L-40DDTE25
Fast / Ultrafast Diode, 40 V, 2 A, Single, 500 mV, 70 A
  • Product Range: -
  • Operating Temperature Max: 125°C