T599B336M006ATE090 — Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, ± 20%, 6.3 V, B, 0.09 ohm, 1411 [3528 Metric]
Illustrative purposes only
T599B336M006ATE090
Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, ± 20%, 6.3 V, B, 0.09 ohm, 1411 [3528 Metric]