T599B336M004ATE070 — Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, ± 20%, 4 V, B, 0.07 ohm, 1411 [3528 Metric]
Illustrative purposes only
T599B336M004ATE070
Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, ± 20%, 4 V, B, 0.07 ohm, 1411 [3528 Metric]