T598D227M010ATE040 — Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.04 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T598D227M010ATE040
Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.04 ohm, 2917 [7343 Metric]