T591V227M2R5ATE009 — Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 2.5 V, V, 0.009 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591V227M2R5ATE009
Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 2.5 V, V, 0.009 ohm, 2917 [7343 Metric]