T591V227M004ATE018 — Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 4 V, V, 0.018 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591V227M004ATE018
Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 220 µF, ± 20%, 4 V, V, 0.018 ohm, 2917 [7343 Metric]