T591V157M006ATE025 — Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, V, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591V157M006ATE025
Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, V, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]