T591D337M006ATE025 — Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, ± 20%, 6.3 V, D, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591D337M006ATE025
Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, ± 20%, 6.3 V, D, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]