T591D227M010ATE025 — Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591D227M010ATE025
Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.025 ohm, 2917 [7343 Metric]