T591D107M010ATE080 — Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 100 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.08 ohm, 2917 [7343 Metric]
Illustrative purposes only
T591D107M010ATE080
Tantalum Polymer Capacitor, KO-CAP®, 100 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.08 ohm, 2917 [7343 Metric]