SZX-SMF-14N — RELAY SOCKET, 4PDT, DIN RAIL, 14P
Illustrative purposes only
SZX-SMF-14N
RELAY SOCKET, 4PDT, DIN RAIL, 14P
  • Manufacturer: HONEYWELL
  • Product type: Relay Sockets
  • No. of Pins: 14Pins
  • Product Range: SZR-MY Series
  • Current Rating: 3A
  • Voltage Rating: 250VAC