SU9VD-07010 — Common Mode Choke, 10 µH, 700 mA, 9VD/9HD Series
Illustrative purposes only
SU9VD-07010
Common Mode Choke, 10 µH, 700 mA, 9VD/9HD Series
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Inductance: 10µH
  • Product Range: SU-9VD Series
  • DC Current Rating: 700mA
  • DC Resistance Max: 0.1ohm
  • Operating Temperature Max: 120°C
  • Operating Temperature Min: -40°C