SS26V-R300038 — Common Mode Choke, 3.8 mH, 3 A, 26V Series
Illustrative purposes only
SS26V-R300038
Common Mode Choke, 3.8 mH, 3 A, 26V Series
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Inductance: 3.8mH
  • Product Range: SS26V Series
  • DC Current Rating: 3A
  • DC Resistance Max: 0.1ohm
  • Operating Temperature Max: 120°C
  • Operating Temperature Min: -40°C