SS21VB-R070099 — Common Mode Choke, 0.7 A, 9.9 mH, 21VB Series, Radial
Illustrative purposes only
SS21VB-R070099
Common Mode Choke, 0.7 A, 9.9 mH, 21VB Series, Radial
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Inductance: 9.9mH
  • Product Range: SS21VB
  • DC Current Rating: 700mA
  • DC Resistance Max: 0.658ohm
  • Operating Temperature Max: 120°C
  • Operating Temperature Min: -40°C