SRU8045A-470Y — Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 1.45 A, Shielded, 1.4 A, SRU8045A
Illustrative purposes only
SRU8045A-470Y
Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 47 µH, 1.45 A, Shielded, 1.4 A, SRU8045A