SRU8028A-6R8Y — Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 2.8 A, Shielded, 2.5 A, SRU8028A
Illustrative purposes only
SRU8028A-6R8Y
Power Inductor (SMD), 6.8 µH, 2.8 A, Shielded, 2.5 A, SRU8028A