SRU8028A-150Y — Power Inductor (SMD), 15 µH, 2 A, Shielded, 1.7 A, SRU8028A
Illustrative purposes only
SRU8028A-150Y
Power Inductor (SMD), 15 µH, 2 A, Shielded, 1.7 A, SRU8028A