SRU6025A-101Y — Power Inductor (SMD), 100 µH, 700 mA, Shielded, 350 mA, SRU6025A
Illustrative purposes only
SRU6025A-101Y
Power Inductor (SMD), 100 µH, 700 mA, Shielded, 350 mA, SRU6025A