SRU5028A-3R3Y — Power Inductor (SMD), 3.3 µH, 2.8 A, Shielded, 2.1 A, SRU5028A
Illustrative purposes only
SRU5028A-3R3Y
Power Inductor (SMD), 3.3 µH, 2.8 A, Shielded, 2.1 A, SRU5028A