SRU5028A-220Y — Power Inductor (SMD), 22 µH, 950 mA, Shielded, 850 mA, SRU5028A
Illustrative purposes only
SRU5028A-220Y
Power Inductor (SMD), 22 µH, 950 mA, Shielded, 850 mA, SRU5028A