SRU1048-221Y — Power Inductor (SMD), 220 µH, 800 mA, Shielded, 700 mA, SRU1048
Illustrative purposes only
SRU1048-221Y
Power Inductor (SMD), 220 µH, 800 mA, Shielded, 700 mA, SRU1048