SRU1038-150Y — Power Inductor (SMD), 15 µH, 2.8 A, Shielded, 2.7 A, SRU1038
Illustrative purposes only
SRU1038-150Y
Power Inductor (SMD), 15 µH, 2.8 A, Shielded, 2.7 A, SRU1038