SRU1038-101Y — Power Inductor (SMD), 100 µH, 1.3 A, Shielded, 1.1 A, SRU1038
Illustrative purposes only
SRU1038-101Y
Power Inductor (SMD), 100 µH, 1.3 A, Shielded, 1.1 A, SRU1038