SRU1028A-2R2Y — Power Inductor (SMD), 2.2 µH, 5.3 A, Shielded, 4.8 A, SRU1028A
Illustrative purposes only
SRU1028A-2R2Y
Power Inductor (SMD), 2.2 µH, 5.3 A, Shielded, 4.8 A, SRU1028A