SRR7032-100M — Power Inductor (SMD), 10 µH, 1.4 A, Shielded, 1.6 A, SRR7032
Illustrative purposes only
SRR7032-100M
Power Inductor (SMD), 10 µH, 1.4 A, Shielded, 1.6 A, SRR7032