SRR6603-102ML — Power Inductor (SMD), 1000 µH, 150 mA, Shielded, 45 mA, SRR6603 Series
Illustrative purposes only
SRR6603-102ML
Power Inductor (SMD), 1000 µH, 150 mA, Shielded, 45 mA, SRR6603 Series