SRR6038-120Y — Power Inductor (SMD), 12 µH, 1.7 A, Shielded, 1.95 A, SRR6038 Series
Illustrative purposes only
SRR6038-120Y
Power Inductor (SMD), 12 µH, 1.7 A, Shielded, 1.95 A, SRR6038 Series