SRR5028-330Y — Power Inductor (SMD), 33 µH, 900 mA, Shielded, 780 mA, SRR5028 Series
Illustrative purposes only
SRR5028-330Y
Power Inductor (SMD), 33 µH, 900 mA, Shielded, 780 mA, SRR5028 Series