SRF9045A-701Y — Choke, Common Mode,  AEC-Q200, 7.5 µH, 5A, 700 ohm, 9 mm L x 7 mm W x 4.5 mm H
Illustrative purposes only
SRF9045A-701Y
Choke, Common Mode, AEC-Q200, 7.5 µH, 5A, 700 ohm, 9 mm L x 7 mm W x 4.5 mm H
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 700ohm
  • Inductance: 7.5µH
  • Product Range: SRF9045A Series
  • Product Width: 7mm
  • Qualification: AEC-Q200
  • Product Height: 4.5mm
  • Product Length: 9mm
  • DC Current Rating: 5A
  • Common Mode Filter Case: 9mm x 7mm x 4.5mm