SRF4532TA-421Y — Common Mode Choke, 1.5uH, 420 ohm, 3.2A, 1812[4532 Metric], AEC-Q200, 4.5x3.2x2.8mm
Illustrative purposes only
SRF4532TA-421Y
Common Mode Choke, 1.5uH, 420 ohm, 3.2A, 1812[4532 Metric], AEC-Q200, 4.5x3.2x2.8mm
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 420ohm
  • Inductance: 1.5µH
  • Product Range: SRF4532TA Series
  • Product Width: 3.2mm
  • Qualification: AEC-Q200
  • Product Height: 2.8mm
  • Product Length: 4.5mm
  • DC Current Rating: 3.2A