SRF3225TP-501Y — Common Mode Choke, SRF3225TP Series, 2.2 µH, 2 A, 500 ohm, 3.2 mm x 2.5 mm x 2.2 mm
Illustrative purposes only
SRF3225TP-501Y
Common Mode Choke, SRF3225TP Series, 2.2 µH, 2 A, 500 ohm, 3.2 mm x 2.5 mm x 2.2 mm
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 500ohm
  • Inductance: 2.2µH
  • Product Range: SRF3225TP Series
  • Product Width: 2.5mm
  • Qualification: -
  • Product Height: 2.2mm
  • Product Length: 3.2mm
  • DC Current Rating: 2A