SRF3225TAP-102Y — Common Mode Choke, 1 kohm, 1.5 A, 3.2mm x 2.5mm x 2.2mm
Illustrative purposes only
SRF3225TAP-102Y
Common Mode Choke, 1 kohm, 1.5 A, 3.2mm x 2.5mm x 2.2mm
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 1kohm
  • Product Range: SRF3225TAP Series
  • Product Width: 2.5mm
  • Qualification: AEC-Q200
  • Product Height: 2.2mm
  • Product Length: 3.2mm