SRF3225TAFD-101Y — Inductor, Common Mode, AEC-Q200, 100 µH, 150 mA, 5.1 kohm, 3.3 mm L x 2.5 mm W x 2.5 mm H
Illustrative purposes only
SRF3225TAFD-101Y
Inductor, Common Mode, AEC-Q200, 100 µH, 150 mA, 5.1 kohm, 3.3 mm L x 2.5 mm W x 2.5 mm H
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 5.1kohm
  • Inductance: 100µH
  • Product Range: SRF3225TAFD Series
  • Product Width: 2.5mm
  • Qualification: AEC-Q200
  • Product Height: 2.5mm
  • Product Length: 3.3mm
  • DC Current Rating: 150mA
  • Common Mode Filter Case: 3.3mm x 2.5mm x 2.5mm