SRF3216-221Y — Inductor, Chip, Common Mode, SRF3216 Series, 220 ohm, 300 mA, 3.2mm x 1.6mm x 2mm
Illustrative purposes only
SRF3216-221Y
Inductor, Chip, Common Mode, SRF3216 Series, 220 ohm, 300 mA, 3.2mm x 1.6mm x 2mm
  • Manufacturer: BOURNS
  • Product type: SMD Common Mode Chokes / Filters
  • Impedance: 220ohm
  • Product Range: SRF3216
  • Product Width: 1.6mm
  • Product Height: 2mm
  • Product Length: 3.2mm
  • DC Current Rating: 300mA
  • Common Mode Filter Case: 3.2mm x 1.6mm x 2mm