SRF2012A-121YA — Line Filter, SRF2012AA Series, 0.4 A, 120 ohm, 2mm x 1.2mm x 1.2mm, SMD
Illustrative purposes only
SRF2012A-121YA
Line Filter, SRF2012AA Series, 0.4 A, 120 ohm, 2mm x 1.2mm x 1.2mm, SMD
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 120ohm
  • Inductance: -
  • Product Range: SRF2012AA Series
  • Product Width: 1.2mm
  • Qualification: -
  • Product Height: 1.2mm
  • Product Length: 2mm
  • DC Current Rating: 400mA