SFNHXSBS1B32 — Circuit Breaker, NSBS B Curve, 230 VAC, 32 A, 1 Pole
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
SFNHXSBS1B32
Circuit Breaker, NSBS B Curve, 230 VAC, 32 A, 1 Pole
  • Manufacturer: WYLEX
  • Product type: RCBO, RCD, GFCI, AFDD Circuit Breakers
  • No. of Poles: 1 Pole
  • Product Range: NSBS B Curve
  • Current Rating: 32A
  • Voltage Rating VAC: 230VAC