SC-15-D030 — COMMON MODE FILTER, 30UH, 15A
Illustrative purposes only
SC-15-D030
COMMON MODE FILTER, 30UH, 15A
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Inductance: 30µH
  • Product Range: SC-D Series
  • DC Current Rating: 15A
  • DC Resistance Max: 0.012ohm
  • Operating Temperature Max: 105°C
  • Operating Temperature Min: -40°C