SC-10-E200H — COMMON MODE FILTER, 2MH, 10A
Illustrative purposes only
SC-10-E200H
COMMON MODE FILTER, 2MH, 10A
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Inductance: 2mH
  • Product Range: SC Series
  • DC Current Rating: 10A
  • DC Resistance Max: 0.02ohm
  • Operating Temperature Max: 120°C
  • Operating Temperature Min: -40°C