RB550VM-40FHTE-17 — Schottky Rectifier, 40 V, 200 mA, Single, SOD-323FL, 2 Pins, 510 mV
Illustrative purposes only
RB550VM-40FHTE-17
Schottky Rectifier, 40 V, 200 mA, Single, SOD-323FL, 2 Pins, 510 mV