RB541VM-30FHTE-17 — Schottky Rectifier, 30 V, 200 mA, Single, SOD-323FL, 2 Pins, 640 mV
Illustrative purposes only
RB541VM-30FHTE-17
Schottky Rectifier, 30 V, 200 mA, Single, SOD-323FL, 2 Pins, 640 mV