PTRS-916-300 — Protection Tube, Silicon Nitride/Aluminium Oxide, 9 mm ID, 16 mm OD, 300 mm
Illustrative purposes only
PTRS-916-300
Protection Tube, Silicon Nitride/Aluminium Oxide, 9 mm ID, 16 mm OD, 300 mm