PTRS-612-450 — Protection Tube, Silicon Nitride/Aluminium Oxide, 6.5 mm ID, 12.5 mm OD, 450 mm
Illustrative purposes only
PTRS-612-450
Protection Tube, Silicon Nitride/Aluminium Oxide, 6.5 mm ID, 12.5 mm OD, 450 mm