PA4339.132NLT — COMMON MODE FILTER, 2.5A, SMD
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
PA4339.132NLT
COMMON MODE FILTER, 2.5A, SMD
  • Manufacturer: PULSE ELECTRONICS
  • Product type: SMD Common Mode Chokes / Filters
  • DC Current Rating:2.5A; Inductance:9µH; Product Range:PA4339.XXXNLT Series; Impedance:1.3kohm; Inductor Case / Package:-; Product Length:7mm; Product Width:6mm; Product 51AK2989
  • SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
  • Impedance: 1.3kohm
  • Inductance: 9µH
  • Product Range: CMSC
  • Product Width: 6mm
  • Qualification: -
  • Product Height: 3.8mm
  • Product Length: 7mm
  • DC Current Rating: 2.5A