NLV32T-820J-PF — Wirewound Inductor, 82 µH, 10 ohm, 11 MHz, 45 mA, 1210 [3225 Metric], NLV
Illustrative purposes only
NLV32T-820J-PF
Wirewound Inductor, 82 µH, 10 ohm, 11 MHz, 45 mA, 1210 [3225 Metric], NLV
  • Manufacturer: TDK
  • Product type: Wirewound Inductors
  • Product Width: 2.5mm
  • Product Height: 2.2mm
  • Product Length: 3.2mm