MPLCV1054L100 — Power Inductor (SMD), 10 µH, 7.1 A, Shielded, 12 A, MPLCV Series
Illustrative purposes only
MPLCV1054L100
Power Inductor (SMD), 10 µH, 7.1 A, Shielded, 12 A, MPLCV Series