MPLCV0654L330 — Power Inductor (SMD), 33 µH, 2.6 A, Shielded, 4 A, MPLCV Series
Illustrative purposes only
MPLCV0654L330
Power Inductor (SMD), 33 µH, 2.6 A, Shielded, 4 A, MPLCV Series