MF-MSMF260/12X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 12 V, 2.6 A, 5.2 A, 5 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF260/12X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 12 V, 2.6 A, 5.2 A, 5 s