MF-MSMF200/16X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 16 V, 2 A, 3.5 A, 2 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF200/16X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 16 V, 2 A, 3.5 A, 2 s