MF-MSMF160/24X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 1.6 A, 3.2 A, 1 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF160/24X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 1.6 A, 3.2 A, 1 s