MF-MSMF150/12X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 12 V, 1.5 A, 3 A, 0.5 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF150/12X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 12 V, 1.5 A, 3 A, 0.5 s